منو اصلی
اخبار > به توصیه‌های مقام معظم رهبری در مسیر رویکردهای سازمان عمل کردیم


  چاپ        ارسال به دوست

ابراهیمی‌ترکمان:

به توصیه‌های مقام معظم رهبری در مسیر رویکردهای سازمان عمل کردیم

رئیس سابق سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سخنرانی خود در این مراسم، گفت:به توصیه‌های مقام معظم رهبری در مسیر رویکردهای سازمان عمل کردیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رئیس سابق سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سخنرانی خود در حسينيه الزهرا(س) اين سازمان، گفت: در ابتدا تشکر می‌کنم از مقام معظم رهبری (حفظه الله) که به بنده لطف داشتند و اعتماد کردند و بنده سعی کردم در تمام این مدت منویات ایشان را مورد وثوق قرار داده و محقق کنم.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز، خیلی توصیه‌های ناب و مهمی در مسیر رویکردی این سازمان به ما داشتند و ما در مجموعه از آن‌ها بهره بردیم.

ابراهیمی‌ترکمان افزود: تشکر می‌کنم از همه همکاران و افراد، مجموعه‌ها و سازمان‌هایی که در این مسیر با ما همکاری داشتند و برای مدیریت جدید آرزوی توفیق دارم. امیدوارم در دوره جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیریت آقای اسماعیلی، این سازمان به تعالی برسد و با قدرت اهدافش را پیش ببرد.

در ادامه، از خدمات هشت ساله ابوذر ابراهیمی‌ترکمان تقدیر و حجت‌الاسلام والمسلمين محمد مهدی ایمانی‌پور با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس جدید سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی معرفی شد.

گفتنی است؛ در این مراسم رؤسای قبلی سازمان فرهنگ  ارتباطات اسلامی همچون حجت‌الاسلام محمود محمدی‌عراقی، سید مهدی مصطفوی، محمدباقر خرمشاد و برخی از نمایندگان مجلس، جمعی از مدیران فرهنگی کشور، رایزنان فرهنگی ایران از ۶۰ کشور جهان به صورت برخط و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/م


١٦:٤٦ - سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٧٧٦٩٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٢٤خروج